İyeri Sigortasının Avantajları Nelerdir?

  İş yerlerinde görülen büyük hasarlı kazaların sıklığı nedeniyle iş yeri sahiplerinin kurtarıcısı haline gelen iş yeri sigortaları; emeklerinizi güvence altına alacak birçok teminata sahip olan poliçelerdir. Sunduğu teminatlar ile  büro, atölye, depo, mağaza, fabrika, dükkan veya imalathane gibi her türlü iş yerini ve  içerisinde bulunan eşyaları güvence altına alır. Demirbaş malzemelerden elektronik cihazlara, makinelerden dekorasyona kadar geniş kapsamlı olarak koruma sağlayan teminatlar, taşınabilir ya da taşınamaz malzemeleri detaylı olarak kapsayacak şekilde genişletilebilir. 

  İş Yeri Sigortasının Ek Teminatları ile Hem İşiniz Hem İş Yeriniz Güvende!

  İş yeri sigortasının ana teminatları arasında; 

  • herhangi bir doğal afet olayı (deprem, yıldırım, infilak, fırtına ve kar ağırlığı),
  • çeşitli halk hareketleri (grev, lokavt, kötü niyetli insan saldırıları),
  • taşıt çarpmaları (kara, hava, deniz taşıtları),
  • hırsızlık,
  • yangın ve yangın mali sorumluluğu gibi durumlarda ortaya çıkan hasar ödemeleri, yer alır. 

  Genel olarak her türlü riski içinde bulunduran iş yeri sigorta poliçesi, ana teminatlarla birlikte, yapmakta olduğunuz işin türüne ve iş yerinizin sahip olduğu ekstra risk durumlarına göre eklenecek olan teminatlarla desteklenebilir. Ana teminatlar iş yerinizi ve içerisinde bulunan eşyaları birçok doğal afete ve taşıt çarpması gibi farklı risklere karşı güvence altına alırken; ek teminatlar ile kasada bulunan nakit paradan, kıymetli iş evraklarına kadar tüm eşyaları daha kapsamlı bir şekilde korumak mümkündür. Ayrıca iş yerinde bulunan çalışanlara ait özel emtiaları da güvence altına alan ek teminatlar, çalışan güvenliğini kusursuz şekilde sağlama fırsatı verir. Tüm bunlara ek olarak kira kaybı, iş durması, alternatif iş yeri değişikliği gibi işinizin işleyişinden kaynaklanan zararları da kapsayabilen iş yeri sigortası ek teminatları; iş yerinizi ve işinizi, akla gelen tüm risklere karşı koruma imkanı yaratır.   

  Her Bütçeye Uyan Fiyatlarla En Doğru İş Yeri Sigortası Sigortaladim.com’da! 

  Sigortacılık Kanunu’nca yaptırılması zorunlu olmayan iş yeri sigortalatma işlemi; yaptığı yatırımları koruma altına almak isteyen iş yeri sahipleri için son derece önemli poliçelerden biridir. Hemen her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenebilen, küçük-büyük tüm işletmeler için doğru biçimde şekillendirme imkanı veren poliçe teminatlarını sigortaladim.com adresi üzerinden detaylı olarak inceleyebilir; işletmeniz için ideal iş yeri sigortasını uygun fiyatlarla seçme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hemen iş yeriniz için ideal poliçeyi belirleyerek, çalışanlarınızı; hatta müşterilerinizi, iş yerinde karşılaşılan risklere karşı güvence altına alın! 

  Sigorta ve sigortacılık hakkında çok sayıda değerli bilginin yer aldığı sigortaladim.com adresi ile iş yeriniz için en uygun poliçeye ulaşmak her zamankinden daha kolay olacak! Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz 444 9 832 numaralı Sigorta Destek Hattı ile iş yeri sigorta bedelleri gibi merak edilen birçok konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir; birbirinden farklı poliçe tekliflerine ve profesyonel sigortacılık desteğine sigortaladim.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  BENZER HABERLER