Sigortaladim.com Yeni Arayüzüyle Dijital Sigortacılık Anlayışını Değiştiriyor

  Online sigorta platformu sigortaladım.com; farklı sigorta şirketlerinden alınan teklifleri karşılaştırarak, müşterilerine en uygun poliçeyi web sitesi üzerinden kolayca satın almalarını sağlıyor. Diğer dijital sigorta satınalma kanalları aksine kullanıcılar sigortaladım.com’da farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini görüntüleyebiliyor, hızlı ve online satın alma sağlıyor. Böylece müşteriler zamandan tasarruf ederken, 7/24 web sitesi üzerinden cepten ya da tabletten kolayca poliçe satın almanın keyfini çıkarıyor.

  Sanayi ve ulaştırma alanında teknik denetim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD Grubu, Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer alan Doğuş Grubu ve Londra merkezli sermaye kuruluşu olan Bridgepoint ortaklığıyla kurulan TDB Sigorta Brokerlik’in online markası “Sigortaladım.com”, ara yüzünü ve hizmetlerini yeniledi. Sigortaladım.com platformunda, her ürünle ilgili farklı sigorta şirketlerinden alınan teklifleri karşılaştırarak,  hem zamandan tasarruf etmek hem de ihtiyaca ve bütçeye en uygun poliçeyi satın almak artık çok daha kolay.  

  Online sigorta platformu sigortaladım.com, sektörün en büyük 20 sigorta şirketiyle yaptığı  anlaşmalarla, herhangi bir acenteye gitme zorunluluğunu ortadan kaldırarak tüketiciye konfor sağlıyor. Trafik sigortası, kasko sigortası ve araç değer koruma sigortası ürünleri özelinde, araç bilgileri girildiğinde üç kısa adımda farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırarak, kullanıcıya en uygun fiyatlı poliçeyi  web sitesi üzerinden satın alma imkanı sunuyor. Hasar anında ise sigortaladım.com çağrı merkezi araç sahiplerine pratik çözümler yaratıyor.

  Otomotiv dışı sigorta ürünlerinde ise; konut, dask, eşya, sağlık, tamamlayıcı sağlık, kritik hastalıklar, seyahat sağlık, ferdi kaza, bireysel emeklilik, otomatik katılım, eğitime devam sigortası, evcil hayvan sigortası, işyeri sigortası, mesleki sorumluluk sigortası ve yat sigortası gibi ürünlerde karşılaştırmalı fiyatlar sunarak, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

  Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri, alternatif dağıtım kanalları ile karşılaştırmalı olarak müşterilerine ulaştıran TDB Sigorta Brokerlik; yenilikçi ve işbirlikçi vizyonu, güçlü ortaklık yapısı ve teknolojik altyapısıyla sektörün lideri olmayı hedefliyor.

   

  BENZER HABERLER